...istniejemy tylko dzięki związkom z innymi ludźmi...i dzięki wzajemności uczuć...
piątek, 28 września 2007
Trudno się nie zgodzić
http://wiadomosci.onet.pl/1613812,11,item.html
wtorek, 25 września 2007
Mniej elegijnie, przepraszam....
sobota, 15 września 2007
Na tej ławce już nigdy nie usiądzie..........
czwartek, 13 września 2007
Jak promocja...
TO PROMOCJA ;)
środa, 12 września 2007
A to też z innej beczki..
Maciek Pletnia - basista. Pochodzi z najlepszego rocznika 1984. Z perkusistą oraz drugim gitarzystą zna się od czasów liceum, gdzie razem grali koncerty dla ...
www.dzikiseks.republika.pl/maciek.htm - 3k - Kopia - Podobne strony
Ż INNEJ BECZKI..
http://www.pozytywka.pl/105,agata_pletnia_potaczek_martwe_natury,art.html
Z zupełnie innej beczki...
Sprawdźcie się - wystarczy kliknąć TEN LINK - i do dzieła! ;)) Jasne, że można ściągać, internet wie wszystko, ale - od czegóż ogólne wykształcenie i ambicja? ;)
Stary kawał na poprawę nastroju
W środku lata facet wybrał się z żoną do zoo. Ona bardzo atrakcyjna: makijaż, różowa sukienka spięta paskiem, pończochy samonośne. Gdy szli pomiędzy klatkami małp, goryl na jej widok oszalał - zaczął skakać na kraty, chrząkać, zawisać na jednej ręce. Widać było, że jest mocno podniecony. Facet zauważywszy podniecenie małpy, zaproponował żonie, żeby podrażnić go jeszcze bardziej i zaczął podsuwać jej pomysły: - Obliż usta, zakręć tyłeczkiem...Żona wykonywała jego instrukcje, a goryl zaczął wydawać takie dźwięki, że chyba obudziłby martwego. - Rozepnij pasek - facet mówi do żony, ona rozpina, a goryl na ten widok próbuje rozgiąć kraty, aby wyjść z klatki. - Teraz podciągnij sukienkę nad pończochy - mówi facet, żona podciąga sukienkę, a goryl szaleje aż piana leci mu z pyska. W tym momencie facet łapie żonę za włosy, otwiera drzwi klatki, wrzuca ją do środka, zatrzaskuje za nią drzwi i mówił: - A teraz mu się wytłumacz, że cię boli głowa!
 
1 , 2
włatcy móch