...istniejemy tylko dzięki związkom z innymi ludźmi...i dzięki wzajemności uczuć...
piątek, 28 lipca 2006
a o duchach kto lubi...?
..bo jak lubi, to - voila!

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,3510215.html

Przyznacie, ze nasze Blizniaki przysparzaja nam coraz wiecej  r o z r y w k i ?!
czwartek, 27 lipca 2006
emigrujemy...???

...bo jak nie, to za chwile znajdziemy sie w panstwie wyznaniowym;
pan C. wymyslil wlasnie,ze w niedziele nie wypada chadzac do kina...
bo to dzien swiety....

jak ktos chce sprawdzic, to prosze:

http://wiadomosci.onet.pl/1362358,11,item.html

poniedziałek, 10 lipca 2006
Dwa tygodnie siedzenia w domu

Wynudziłam się jak przysłowiowy mops .Robić w zasadzie nic nie mogłam , nawet siedzieć za długo nie . Oglądania telewizji , czytania też miałam dość . Komputer ...no cóż w pozycji półleżącej , bokiem na trzech stołkach ...no góra 10 min. potem okropnie bolała mnie głowa .

Przeglądając gazety , zobaczyłam we Wprost test pt. " Sprawdź  , ile naprawdę masz lat ". Pomyslałam sobie - czemu nie , nareszcie jakaś rozrywka . Przejrzałam pobieżnie i doszlam do wniosku , że lepiej nie , tylko się zdołuje . Po dwóch dniach było mi wszystko jedno , zabrałam się za rozwiązywanie .

Po rozwiązaniu 1/3 pojawiły się niejakie problemy . Chodziło o stan zdrowia , przez przypadek niektóre badania miałam nie dawno zrobione więc z tym nie było problemu . Natomiast zupełnie nie mogłam zrozumieć w jaki sposób częstotliwość latania na pewne badania profilaktyczne wpływa na mój tzw. wiek biologiczny . Gdyby chodziło o wyniki tych badań to by było uzasadnione . Ponieważ nie latam więc zarobiłam punkty ujemne .Potem przyszła kolej na nikotynę , przyznałam się do palenia więcej niż paczkę dziennie . Ta szczerość kosztowała mnie -20 punktów . Alkohol - i tu znowu miałam kłopoty . Nie było opcji 1/2 litra w weekand . Wybrałam  " piję więcej niż 1 kieliszek wina lub 2 szklanki piwa dziennie " - nie jest to prawda , nie pijam codziennie a już wino i piwo sporadyczne . Doszłam do wniosku ,że gdyby tak było to może skumulowało by się na te 1/2 litra raz w tygodniu . Za to było tylko -2 .

Sport - tu też nie bardzo , zdecydowałam się na jeden raz w tygodniu . Przy okazji wymyśliłam nową dyscyplinę - aerobik ogródkowy .

Waga - no cóż ....według testu przy wzroście 165 cm powinnam ważyć 48,5 kg . Hmm....jak by tu powiedzić...a niech tam...mam 17,5 kg nadwagi . Musiałam odjąć 10 punktów .  A potem musiałam się zdecydować czy mój stolec jest dobrej konsystencj czy też nie

Reszta jakoś przeszła bez dylematów .

Wreszcie podsumowanie . Zaskoczyło mnie kompletnie .Mój wiek biologiczny to 32 lata . No super zaraz mi się humor poprawił , ale tylko na chwilę . No bo co z tego . Przecież nie przekłada się to niestety na wygląd .

sobota, 08 lipca 2006
za chwilę...
czyli do zobaczenia za trzy tygodnie;bawcie sie dobrze i nie zapominajcie o mnie;
buzka:-))
czwartek, 06 lipca 2006
kobieta interesująca
...zapewniam,
...odrobiny cierpliwosci wymaga !

http://www.brizzone.nm.ru/2005/flash/Flash_2005-03-01.htm

ale za to...
:)
włatcy móch