...istniejemy tylko dzięki związkom z innymi ludźmi...i dzięki wzajemności uczuć...
środa, 26 maja 2010
Agnieszka Kublik: Przez kilka ostatnich miesięcy była pani twarzą PiS-owskich "Wiadomości" TVP.

http://wyborcza.pl/1,75478,7935938,Niewiadomosci_TVP.html

Tagi: TVP wybory
15:52, roztoczanski
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 24 maja 2010
Muszę się pochwalić

Od dzisiaj mam nową zabawkę.

20:17, roztoczanski
Link Komentarze (5) »
sobota, 22 maja 2010
Kaczyński przemawia


Kaczyński na wiecu wyborczym na Placu Teatralnym wzywa do pomocy, hojności, opowiada jak jeździł i oglądał zalane tereny - moją wiarygodność odzyskałby w pewnym stopniu gdyby zamiast tracić pieniądze na podobne widowiska przekazał pieniądze przeznaczone na kampanie na pomoc dla powodzian, tak to jest żałosnym bohaterem nędznego widowiska, który koncertem charytatywnym robi sobie reklamę wraz ze sztabem klakierów.

środa, 19 maja 2010
TVP1 manipuluje informacją z konferencji komisji wyjaśniającej przyczyny katastrofy w Smoleńsku?

W czasie Wiadomości połączono się z reporterką która była na konferencji komisji wyjaśniającej przyczyny katastrofy w Smoleńsku. Gdy dziennikarka omawiała sprawę osób trzecich w kabinie Tupolewa w trakcie puszczono wypowiedź Klicha dotyczącą użycia telefonu satelitarnego na pokładzie, że nie miało to wpływu na lądowanie. Pośpiech przy montażu, czy celowe działanie?

12:20, roztoczanski
Link Komentarze (6) »
środa, 05 maja 2010
Jaśnie Pani

Dzwonię do szkoły zgłosić nieobecność dziecka z powodu choroby, włącza się nagrany głos z informacją jaki numer wybrać żeby..., lub poczekać na zgłoszenie sekretariatu, który zgłosić się nie chciał, połączenie kończyło się. Po trzech nieudanych  próbach zdecydowałem się wybrać numer do wicedyrektorów, do których wchodzi się przez sekretariat, odebrała pani, która po wysłuchaniu mnie powiedziała "sekretariat jest czynny od ósmej", "mogłaby by pani przekazać?", oburzony głos odpowiada - "nie zajmuję się takimi rzeczami" i słyszę trzask odkładanej słuchawki.

Teraz zastanawiam się czy zabrakło zwykłej ludzkiej życzliwości, czy ja oczekuję zbyt wiele?

07:54, roztoczanski
Link Komentarze (27) »
włatcy móch