...istniejemy tylko dzięki związkom z innymi ludźmi...i dzięki wzajemności uczuć...
piątek, 31 marca 2006
Przesłane przez zaprzyjaznionego

Sposoby i Profilaktyka Na Ptasią Grypę 

( okres grypowy - wiosna  )  :

1. Nie bawić się ptaszkiem

2. Nie chodzić spać z kurami

3. Nie siadać na jajach

4. Nie puszczać pawia

5. Nie wycinać orła w progu

6. Uważać na wylatujące gile

7. Nie pić na sępa

Wiosna.....wiosna idzie...

Lody - chodziły dzisiaj za mną od samego rana . Postanowiłam zaszaleć i je kupić . W sklepie spożywczym pochyliłam się nad chłodnią z uwagą oglądając owe produkty , po zastanowieniu wreszcie wybrałam - Firmę Gyracan - w pod tytule miała - Lody od pokoleń - Truskawkowe - Smak świeżych truskawek . Spojrzałam łapczywie na pojemniczek 500 ml i z satysfakcją umieściłam go w koszyku .Nie mogłam się doczekać przyjazdu do domu .Kiedy wreszcie ten moment nastąpił z nie -cierpliwością przystąpiłam do otwierania pojemniczka . Normalnie palcami w żaden sposób się nie dało . Postanowiłam użyć nożyka , celem podważenia wieczka , wybrałam mały ale ulubiony , taki do wszystkiego . Po paru próbach udało mi się złamać nożyk , skaleczyć palec a wieczko stało murem . Moje łakomstwo zostało wystawione na próbę , ale nie poddałam się . Po namyśle użyłam łyżeczki , no nie był to najlepszy pomysł . Naprężona łyżeczka wyleciała mi z ręki , łukiem przeleciała nad głową , lądując na blacie kuchennym rozbiła dwie szklanki i talerzyk . Trochę się jednak wściekłam . Sprzątając to szkło przeciełam drugi palec .Jak już udało mi się zatamować krew i przylepić lepce , posprzątałam resztę zniszczeń . Spojrzałam na otwarty pojemniczek z lodami i jedyną ochotę jaką miałam to wyrzucić je do kosza .

środa, 29 marca 2006
Nienasyconym jeszcze...

Panna - (22.VIII - 21.IX)

Bardziej osobiste wiązanie się z ludźmi urodzonymi pod tym znakiem to rzecz beznadziejna, bo Panna - zarówno rodzaju męskiego jak i żeńskiego - jako partner erotyczny wykazuje wdzięk słonia i pomysłowość królika. Dzieci ze związku Panny z jakimkolwiek innym znakiem kończą na ogół w klinikach dla nerwicowców. Umysłowo Panna pozostaje zawsze stuprocentową dziewicą.

 Waga - Wenus (22.IX - 22.X)

Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod znakiem Wagi. To przesądza właściwie o wszystkim. Wagi mają krótką pamięć i wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie mają natomiast szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia. Ze względu na to, że mają to, czego nie mają, Wagi są idealnymi współmałżonkami.

i-Kroopko - voila!!

Koziorożec - Saturn (21.XII - 19.I)

 Każde zdrowe i dbające o swój rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować osoby spod znaku Koziorożca. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chętnie deprawuje młodzież, gwałci staruszki, póki nie popadnie w nieuchronną impotencję. Nadaje się wyłącznie do kopania rowów, a i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije.

No to - hurt, detal, spedycja...

Lew - Słońce (22.VII - 21.VIII)

Urodzeni pod znakiem Lwa od najmłodszych lat mają skłonności do narkomanii, pijaństwa i najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne. Uwielbiają krzywoprzysięstwo i bardzo chętnie zeznają przed sądem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym, Lwy na szczęście nie uczestniczą.

Wodnik - Uran, Saturn (20.I - 18.II)

Ma szalony pociąg do gastronomii czwartej kategorii i nigdy nie oddaje pożyczonych pieniędzy. Mężczyźni spod tego znaku, wcześniej czy później, okazują się ekshibicjonistami, a kobiety nimfomankami. W zakładzie penitencjarnym czują się nieźle.

I dla równowagi w przyrodzie...
Skorpion - Mars (23.X - 21.XI)

Ma manię prześladowdczą Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że licznym, stałym niepowodzeniom Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny, a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tyłu. Z przyjemnością dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO.

wtorek, 28 marca 2006
Horoskop, jak horoskop...
Ryby - Jowisz, Neptun (19.II - 19.III)

Bez przerwy powoduje ciągłe nieporozumienia w pracy i w domu. Prochu na pewno nie wymyśli Sprawdza się jako kontroler biletów autobusowych. Lubi pornografię. Broń Boże nie dopuszczać go do urządzeń bardziej skomplikowanych, niż tłuczek do kartofli, bo popsuje. Znak sprzyjający - żaden.

/to nie ja wymyśliłem, taki prezencik na cały rok przysłał mi ktoś życzliwy/

horoskop kreolski
dla urodzonych w marcu -
                                   kolor - zolty;
                                   totem zwierzecy - zolw;
                                   talizman - turmalin;

"Kolor zolty jest symbolem oryginalnosci mysli i zachowan,niezaleznosci,uduchowienia,postepowosci,tolerancji,a takze ekscentrycznosci,fanatyzmu i ...nieobliczalnosci.

Ludzie urodzeni w marcu  to typowi artysci;nie przywiazuja wagi do spraw praktycznych,obchodza ich zagadnienia wyzszego rzedu(...);
Ta wznioslosc celow sprawia,ze rzadko sa szczesliwi,zadowoleni z siebie i odprezeni.Niezalezni wewnetrznie, nie ulegaja presjom,jedyna norma jest ich wlasny kodeks moralny;

Odznaczaja sie wybitnym intelektem i oryginalnoscia sadow.Nie znosza schematyzmu,utartych formulek,banalow towarzyskich.W kazda dziedzine zycia wnosza powiew nowosci i swiezosci.

W sprawach sercowych romantyczni,tajemniczy ,nieprzeniknieni,zadaja w milosci stalej swiezosci uczuc ,zagadkowosci i niedopowiedzen.
Zakochuja sie latwo i nie zawsze fortunnie.Nigdy nikogo nie oklamuja,przyznaja sie otwarcie do zmiany uczuc,a sami w stosunku do partnera sa nieslychanie liberalni i bez cienia zazdrosci.
Dobrzy kochankowie,niezbyt sie sprawdzaja w legalnych zwiazkach malzenskich.

Wymagaja rowniez pomocy w sprawach praktycznych.Chociaz chojnie wyposazeni w rozliczne talenty,nie chca ani nie potrafia wyciagnac z tego osobistych korzysci.Nie dbaja o zaszczyty ani nagrody.Malo ich obchodzi byt materialny.

dedykowane w szczegolnosci urodzonym 8 marca 195*
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


wg. "Horoskopow z czterech stron swiata" A.Sieradzkiego

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5
włatcy móch